Apie PLAYTIME

„Playtime 2024“ – išskirtinis ir nepakartojamus potyrius garantuojantis, kompiuterinių žaidimų kultūrą pristatantis ir pasinerti į ją įkvepiantis festivalis Kaune, jau – šį rudenį.

Kompiuteriniai žaidimai ir skaitmeninis pasaulis – tai kur kas daugiau, nei paprastas žaidimas. Tai – kultūra, neatsiejama mūsų visuomenės dalis, neribotos galimybės nuolat augti ir mokytis, bet ir – puikus būdas kūrybiškumui atskleisti, įsitraukti į bendraminčių bendruomenę ir svarbiausia – mėgautis savo aistra žaidimams!

Mūsų tikslas

„Playtime tikslas 2024“ – kompiuterinių žaidimų bendruomenei (ir net tik!) iš arčiau pristatyti žaidimų kultūrą, lankytojus supažindinti su rinkoje esančiais, populiariausiais bei sparčiai populiarėjančiais žaidimais, šių žaidimų kūrėjais. Lankytojų parodoje lauks ne tik visiems įprasti, tradiciniai kompiuteriniai žaidimai, bet ir stalo ir retro žaidimai – išskirtiniai, unikalūs ir daugeliui – net nematyti. Parodoje „Playtime“ galėsite sutikti aktyvią žaidėjų, tikrų savo srities profesionalų ir mėgėjų bendruomenę, galbūt – net susirasti naujų draugų, gyvenančių ta pačia aistra žaidimams, kaip ir tu!

Mūsų vizija

Tikimės, kad žaidimų kultūros paroda „Playtime“ – bus didelis ir reikšmingas žingsnis populiarinant žaidimų kultūrą ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje. Patraukiantis domėtis ir – įtraukiantis išmėginti – šiandieninius kompiuterinius žaidimus!